Novinky a zprávy

Hledáme vedoucí, prodavače/čky i brigádníky do prodejny ve Slavkově

Do naší dobře zavedené prodejny ve Slavkově u Brna hledáme vedoucí prodejny, prodavače/čky i brigádníky. Požadujeme zdravotní průkaz, znalost z oboru masa-uzeniny výhodou, práce na PC (vedení lidí), ochota, příjemné vystupování, flexibilita a dobrý zdravotní stav. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, prémie, stravenky v hodnotě 118,-Kč. Životopisy prosím zasílejte na makovec.z@makovec.cz, tel.: 777 713 725. Nástup možný ihned!!
celý článek >>

 

Hledáme do chystaných prodejen v Čechách pod Kosířem, Sloupu, Blansku pracovní sílu

Do nově chystaných prodejen maso-uzeniny MAKOVEC a.s. v Čechách pod Kosířem, Sloupu a Blansku hledáme vedoucí, prodavače-čky i brigádníky. Znalost z oboru maso-uzeniny výhodou, ochota, flexibilita, přijemné vystupování. Nástup dle dohody. K odpovídajícímu platu nabízíme stravenky v hodnotě 118,- Kč + prémie. V případě zájmu zašlete prosím životopis na mail: makovec.z@makovec.cz. Tel: 777 713 725
celý článek >>

 

Masové kytice a dárkové koše

Originální dárek, bližší info na našich prodejnách maso-uzeniny Makovec a.s.
celý článek >>

 

Nabízíme práci pro pracovníka údržby - elektromechanik

Pro dvousměnný provoz masné výroby v Držovicích hledáme pracovníka údržby - elektromechanika. Nabízíme mzdové rozpětí 23000 až 25000 Kč + firemní benefity. Požadavky: minimálně vyučen v oboru elektro, řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav bez omezení, flexibilita, zručnost. Společnost neposkytuje ubytování. Kontaktní osoba Ing. Jiří Vrba, telefon 582 331 684, 777 356 060 (v době od 7:00-15:00 hod.).
celý článek >>

 

Hledáme prodavače/čku do naší prodejny maso uzeniny Chvalovice-Hatě

Hledáme pro svou prodejnu maso uzeniny MAKOVEC a.s. Ch valovice-Hatě prodavače/čku. Znalost z oboru prodeje masa a uzenin, ochota, flexibilita, příjemné vystupování. Vítána znalost práce na PC. Nástup dle domluvy i ihned. V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis - email. hepnarek.j@makovec.cz Kontaktní osoba : Hepnárek J. mobil 777 713 725 nebo můžete kontaktovat přímo prodejnu ved. paní Filipovszká - tel. 515 206 706.
celý článek >>

 

Hledáme brigádnici do naší prodejny maso uzeniny při Penny Marketu ve Vítkově

Hledáme brigádnici pro svou prodejnu maso uzeniny MAKOVEC a.s. při Penny Marketu ve Vítkově, Opavská 1019. Vítána je znalost z oboru, ochota, flexibilita, příjemné vystupování. Nástup dle domluvy i ihned. V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis - email. hepnarek.j@makovec.cz Kontaktní osoba : Hepnárek J. mobil 777 713 725.
celý článek >>

 

Hledáme vedoucí a prodavače/čky do prodejen MAKOVEC a.s. maso uzeniny

Hledáme do níže uvedených prodejen prodavače: 052 Uh.Brod, Předbranská 508, Uh.Brod ...... brigádníka, 072 Uh. Brod-QUANTO, Pořádí 2283, Uh.Brod ....vedoucí/ho, 012 Olomouc Senimo, Pasteurova 10, Olomouc ....prodavače/čku, 057 Č.Těšín,Ostravská 2030/77, Č.Těšín ....... prodavače/čku. Zájemci kontaktujte p. Hepnárka na mob. 777 713 725 nebo emailem hepnarek.j@makovec.cz
celý článek >>

 

Otevření nové prodejny maso uzeniny 073 Rousínov, Spáčilovo nám. 61/39

Naše firma otevřela v pátek 11.12.2015 novou prodejnu maso uzeniny, Sušilovo nám. 61/39, 683 01 Rousínov. Nabízíme celý sortiment výsekového masa,chlazené drůbeže, uzenin a sýrů. Zveme Vás k nákupu všech těchto našich výrobků a těšíme se na Vaši návštěvu. Čeká na Vás příjemné prostředí a je pro Vás připravena řada zajímavých akcí v celém sortimentu včetně výrobků z teplé vitríny a dále ochutnávky našeho zboží. Přijďte se přesvědčit a nakoupit. V AKCI mimo jiné v.půlky 44,90 Kč/kg a chl.kuře 39,90 Kč/kg.
celý článek >>

 

Hledáme prodavačky do naší prodejny maso uzeniny při Penny Marketu v Uherském Hradišti

Hledáme pro svou prodejnu maso uzeniny MAKOVEC a.s. při Penny Marketu v Uherském Hradišti, za Olšávkou 399 prodavačky. Předpoklad praxe v oboru a znalost prodeje masa, ochota, flexibilita, příjemné vystupování. Vítána znalost práce na PC a zkušenosti s řízením prodejny. Nástup dle domluvy i ihned. V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis - email. hepnarek.j@makovec.cz Kontaktní osoba : Hepnárek J. mobil 777 713 725.
celý článek >>

 

Hledáme brigádníka/ci do naší prodejny maso uzeniny při Penny Marketu v Kyjově, Brandlova ul.

Hledáme pro svou prodejnu maso uzeniny MAKOVEC a.s. v Kyjově při Penny Marketu brigádníka/ci. Znalost z oboru prodeje masa a uzenin vítána, zdravotní průkaz, ochota, flexibilita, příjemné vystupování. Nástup dle domluvy i ihned. V případě zájmu kontaktujte vedoucí prodejny p. Kristovou tel: 518 325 897
celý článek >>

 

Další stránky: předchozí | 1 | 2 | 3 |