Kariéra a práce

Řidič sk. C+E

Požadujeme řidičský průkaz sk. C+E (praxe nutná), digitální karta řidiče, profesní průkaz, dopravně psychologické vyšetření, samostatnost. Přeprava jatečních zvířat, vykládka zvířat, práce v noci a dopoledních hodinách.
celý článek >>

 

Řezník - uzenář, Držovice

Hledáme operátora do masné výroby v Držovicích
celý článek >>

 

Stavební/ho technika/čku

Požadujeme: vzdělání stavebního zaměření, ŘP sk. B, praxe ve stavebnictví min. 5 let, znalost práce s AutoCAD, Excel, Word, samostatnost, komunikační a organizační schopnost
celý článek >>

 

INSPEKTOR/KA prodejen - Kostelec na Hané

Požadujeme: potravinářský průkaz, praxi v pultovém prodeji čerstvého výsekového masa minimálně 5 let, zkušenosti s provozem maloobchodních jednotek, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), zkušenost s provozem teplého pultu výhodou, komunikační a organizační schopnosti, flexibilita
celý článek >>

 

Noční expedient - Kostelec na Hané

Do Jatečného závodu v Kostelci na Hané hledáme nočního expedienta pro jednosměnný provoz.
celý článek >>

 

Řidič sk. C - Držovice

Do Závodu masné výroby v Držovicích u Prostějova hledáme řidiče s průkazem sk. C.
celý článek >>

 

Hledáme pracovníky do masné výroby

Pro závod masné výroby v Držovicích hledáme pracovníky bez zdravotního omezení na pozice: pracovník pro masnou výrobu - vařená výroba, pracovník pro masnou výrobu - opracování masa. Požadavek na vzdělání: střední odborné - vyučen i mimo potravinářsko obory. Je požadována zručnost a práce s nožem, další se zaškoluje. Nástup možný ihned.
celý článek >>

 

Nabízíme práci pro pracovníka údržby - elektromechanik

Pro dvousměnný provoz masné výroby v Držovicích hledáme pracovníka údržby - elektromechanika. Nabízíme mzdové rozpětí 23000 až 29000 Kč + stravenky v hodnotě 136 Kč hrazené zaměstnavatelem a půlroční prémie. Požadavky: minimálně vyučen v oboru elektro, řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav bez omezení, flexibilita, zručnost. Společnost neposkytuje ubytování. Kontaktní osoba Ing. Jiří Vrba, telefon 582 331 684, 777 356 060 (v době od 7:00-15:00 hod.).
celý článek >>