Novinky a zprávy

NOVÝ JIČÍN - OD Javor - otevřena nová prodejna

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v NOVÉM JIČÍNĚ OD Javor, Gen. Hlaďo 1849/25. Otevíráme 5. 10. 2022 v 7:00. Nabídnem vám denně čerstvé maso z vlastních jatek a uzeniny vlastní výroby. Součástí prodejny bude i TEPLÝ PULT, denně zde budeme péct dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky, pečená masa, různé druhy příloh a další. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

OSTRAVA - PŘÍVOZ - otevřena nová prodejna

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v OSTRAVĚ - PŘÍVOZE, nacházíme se v nově vybudovaném obchodním centru, vedle Lidlu, ul. K Lávce. Nabídnem vám denně čerstvé maso z vlastních jatek a uzeniny vlastní výroby. Součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, denně zde budeme péct dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky, pečená masa, různé druhy příloh a další.
celý článek >>

 

OSTRAVA - PORUBA - 11. 08. 2022 otevíráme novou prodejnu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v OSTRAVĚ - PORUBĚ na nám. V. Vacka 6042/1. Otevíráme 11. 8. 2022 v 7:00. Nabídnem vám denně čerstvé maso z vlastních jatek a uzeniny vlastní výroby. Součástí prodejny bude i TEPLÝ PULT, denně zde budeme péct dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky, pečená masa, různé druhy příloh a další. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

Prodejna Vyškov Masarykovo náměstí - REKONSTRUKCE

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na blížící se REKONSTRUKCI a zároveň UZAVŘENÍ PRODEJNY ve Vyškově na Masarykově náměstí. Tato prodejna projde kompletní obnovou a rozšíříme zde TEPLÝ PULT. Plánované otevření je v plovině září, o přesném datumu otevření budeme informovat. Poslední prodejní den před REKONSTRUCÍ bude pondělí 4.7.2022 - platí běžná otevírací doba. Po dobu uzavření můžete nakoupit v našich nejbližších pobočkách: Vyškov - při Kauflandu nebo v Ivanovicích na Hané při Penny Marketu. Děkujeme za pochopení.
celý článek >>

 

Přerov - Uzavření prodejny v Přerově při TESCO

Vážení zákazníci, upozorňujeme na UZAVŘENÍ PRODEJNY v Přerově při Tesco, ul. 17.listopadu. Posledním prodejním dnem bude sobota 11.6. otevřeno máme do 13:00 hodin.
celý článek >>

 

Mohelnice - uzavření prodejny Mohelnice při Kauflandu

Vážení zákazníci, z důvodu neprodloužení nájemní smlouvy jsme museli od 20.2. uzavřít naši prodejnu v Mohelnici při Kauflandu. Je nám to opravdu velmi líto a budeme rádi, když nám zachováte i nadále přízeň uvidíme se s vámi v našich nejbližších prodejnách: Loštice na Nám. Míru u Coop, Uničov při Penny, Litovel při Tescu, v Zábřehu při Kauflandu na ul. Leštinská a v Moravské Třebové při Penny na Svitavské ulici. Na všech těchto prodejnách využijte naše akční položky, které budou uvedené prodejny od 23.2. do 13.3. nabízet. Více na přiloženém letáčku. Budeme rádi, když si najdete si mezi našimi prodejnu jinou, kam budete dále chodit nakupovat. O své oblíbené výrobky tak nepřijdete.
celý článek >>

 

Dárková karta pro Labužníky

Vážení zákazníci, přichystali jsem si pro Vás novinku v podobě dárkové karty, kterou můžete zakoupit na našich prodejnách MAKOVEC.
celý článek >>

 

NAPAJEDLA - 23.9.2021 otevřena nová prodejna s teplým pultem u Lidlu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v Napajedlích u Lidlu na ulici Nábřeží 1357. Otevřeno máme po - pá 7:00 - 18:00, sobota 7:00 - 13:00. Součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, kde budete moci zakoupit dobroty jako různé druhy pečeného masa, pečenou sekanou, pečené karbanátky, přílohy, v nabídce je každý den i teplá polévka a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

HAVÍŘOV - 15. 9. 2021 otevřena nová prodejna s teplým pultem při Tescu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v Havířově při Tescu na ulici Železničářů 1303/8. Otevíráme 15.9. v 7:00 a součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, kde budete moci zakoupit dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky a další. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

Další stránky: předchozí | 1 | 2 | 3 |