Novinky a zprávy

Mohelnice - uzavření prodejny Mohelnice při Kauflandu

Vážení zákazníci, z důvodu neprodloužení nájemní smlouvy jsme museli od 20.2. uzavřít naši prodejnu v Mohelnici při Kauflandu. Je nám to opravdu velmi líto a budeme rádi, když nám zachováte i nadále přízeň uvidíme se s vámi v našich nejbližších prodejnách: Loštice na Nám. Míru u Coop, Uničov při Penny, Litovel při Tescu, v Zábřehu při Kauflandu na ul. Leštinská a v Moravské Třebové při Penny na Svitavské ulici. Na všech těchto prodejnách využijte naše akční položky, které budou uvedené prodejny od 23.2. do 13.3. nabízet. Více na přiloženém letáčku. Budeme rádi, když si najdete si mezi našimi prodejnu jinou, kam budete dále chodit nakupovat. O své oblíbené výrobky tak nepřijdete.
celý článek >>

 

Dárková karta pro Labužníky

Vážení zákazníci, přichystali jsem si pro Vás novinku v podobě dárkové karty, kterou můžete zakoupit na našich prodejnách MAKOVEC.
celý článek >>

 

NAPAJEDLA - 23.9.2021 otevřena nová prodejna s teplým pultem u Lidlu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v Napajedlích u Lidlu na ulici Nábřeží 1357. Otevřeno máme po - pá 7:00 - 18:00, sobota 7:00 - 13:00. Součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, kde budete moci zakoupit dobroty jako různé druhy pečeného masa, pečenou sekanou, pečené karbanátky, přílohy, v nabídce je každý den i teplá polévka a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

HAVÍŘOV - 15. 9. 2021 otevřena nová prodejna s teplým pultem při Tescu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v Havířově při Tescu na ulici Železničářů 1303/8. Otevíráme 15.9. v 7:00 a součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, kde budete moci zakoupit dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky a další. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

VELKÉ MEZIŘÍČÍ - PŘESOUVÁME SE do Penny Marketu

Vážení zákazníci, z důvodu neprodloužení nájemní smlouvy jsme nuceni 10. 7. 2021 uzavřít naši prodejnu ve Velkém Meziříčí při Kauflandu. V Meziříčí však zůstáváme, a to při Penny Marketu na ulici K Novému nádraží 2059/6, otevřeno máme po - ne 7:00 - 20:00. Najdete tam stejné výrobky, na které jste byli zvyklí a nově i TEPLÝ PULT, kde denně pečeme kuřata, sekaná, uzená a jiná masa včetně příloh. Přijďte si nakoupit do naší nové prodejny, těšíme se na vás!
celý článek >>

 

Polévky bez glutamátů - poctivá výroba

Firma MAKOVEC a.s. nabízí aktuálně tři druhy polévek bez obsahu glutamátů. Polévky se prodávají v plastovém balení dvou porcí (600 g), případně přímo ve firemních prodejnách s teplým pultem. Neváhejte ochutnat poctivé polévky z naší nabídky.
celý článek >>

 

PROSTĚJOV - rekonstrukce prodejny Dukelská brána

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na blížící se REKONSTRUKCI a zároveň UZAVŘENÍ PRODEJNY na Dukelské bráně v Prostějově. Tato prodejna projde kompletní obnovou a přibude zde i TEPLÝ PULT, kde Vám denně napečeme kuřata, maso a jiné dobroty. Těšíme se na Vás koncem února, o přesném datumu otevření budeme informovat. Poslední prodejní den před REKONSTRUCÍ bude pátek 22.1.2021, platí běžná otevírací doba. Po dobu uzavření můžete nakoupit v našich nejbližších pobočkách: náměstí T.G. Masaryka nebo na Pernštýnském náměstí. Děkujeme za pochopení a v únoru se na Vás těšíme.
celý článek >>

 

PROSTĚJOV - uzavření prodejny v Kauflandu

Vážení zákazníci, z důvodu neprodloužení nájemní smlouvy jsme nuceni 7.7. v 19:00 uzavřít naši prodejnu v Prostějově při Kauflandu. V Prostějově však zůstáváme a rádi vás obsloužíme v našich dalších prodejnách: nejbližší je v OG Arkáda, dále na náměstí T.G.Masaryka, na Dukelské bráně, Na sídliští Haná kde máme i naši diskontní prodejnu, u Penny v prodejní pasáži, na Perštýnském náměstí č.10, najdete nás i ve Smržicích Zákantí 153, v Kostelci na Hané v nákupním středisku u Coop a v Olšanech. Na všech těchto prodejnách využijte naše akční položky, které budou prodejny od 8.7. do konce července nabízet. Více na přiloženém letáčku. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte přízeň a najdete si mezi našimi prodejnu jinou, kam budete chodit nakupovat. O své oblíbené výrobky tak nepřijdete.
celý článek >>

 

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - otevření nové prodejny vč. TEPLÉHO PULTU

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v Rožnově pod Radhoštěm při Penny na ulici 5.května 2943. Otevřeli jsme 2.7. v 7:00 a součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, kde budete moci zakoupit dobroty jako grilované kuře, pečená masa a další. Nabízíme kvalitní a čerstvé maso z českých chovů, bezlepkovou uzeninu vlastní výroby a spoustu jiných dobrot. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

Další stránky: předchozí | 1 | 2 | 3 |