Novinky a zprávy

Vnitřní předpis - Whistleblowing

Vnitřní předpis společnosti MAKOVEC a.s. upravující ochranu oznamovatelů. K nahlédnutí na níže uvedeném odkazu
celý článek >>

 

Nabídka práce pro zámečníky

Pro dvousměnný provoz masné výroby v Držovicích hledáme pracovníka údržby - zámečníka. Nabízíme nástupní mzdu 30000 + stravenky v hodnotě 192 Kč hrazené zaměstnavatelem a půlroční prémie. Po zapracování finanční růst. Požadavky: minimálně vyučen v příbuzných oborech, řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav bez omezení, flexibilita, zručnost. Kontaktní osoba Ing. Jiří Vrba, telefon 582 331 684, 777 356 060 (v době od 7:00-15:00 hod.).
celý článek >>

 

Nabídka práce pro elektromechaniky

Pro dvousměnný provoz masné výroby v Držovicích hledáme pracovníka údržby - elektromechanika. Nabízíme nástupní mzdu 30000 + stravenky v hodnotě 192 Kč hrazené zaměstnavatelem a půlroční prémie. Po zapracování finanční růst. Požadavky: minimálně vyučen v oboru elektro, řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav bez omezení, flexibilita, zručnost. Kontaktní osoba Ing. Jiří Vrba, telefon 582 331 684, 777 356 060 (v době od 7:00-15:00 hod.).
celý článek >>

 

NOVÝ JIČÍN - OD Javor - otevřena nová prodejna

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v NOVÉM JIČÍNĚ OD Javor, Gen. Hlaďo 1849/25. Otevíráme 5. 10. 2022 v 7:00. Nabídnem vám denně čerstvé maso z vlastních jatek a uzeniny vlastní výroby. Součástí prodejny bude i TEPLÝ PULT, denně zde budeme péct dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky, pečená masa, různé druhy příloh a další. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

OSTRAVA - PŘÍVOZ - otevřena nová prodejna

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v OSTRAVĚ - PŘÍVOZE, nacházíme se v nově vybudovaném obchodním centru, vedle Lidlu, ul. K Lávce. Nabídnem vám denně čerstvé maso z vlastních jatek a uzeniny vlastní výroby. Součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, denně zde budeme péct dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky, pečená masa, různé druhy příloh a další.
celý článek >>

 

OSTRAVA - PORUBA - 11. 08. 2022 otevíráme novou prodejnu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v OSTRAVĚ - PORUBĚ na nám. V. Vacka 6042/1. Otevíráme 11. 8. 2022 v 7:00. Nabídnem vám denně čerstvé maso z vlastních jatek a uzeniny vlastní výroby. Součástí prodejny bude i TEPLÝ PULT, denně zde budeme péct dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky, pečená masa, různé druhy příloh a další. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

Prodejna Vyškov Masarykovo náměstí - REKONSTRUKCE

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na blížící se REKONSTRUKCI a zároveň UZAVŘENÍ PRODEJNY ve Vyškově na Masarykově náměstí. Tato prodejna projde kompletní obnovou a rozšíříme zde TEPLÝ PULT. Plánované otevření je v plovině září, o přesném datumu otevření budeme informovat. Poslední prodejní den před REKONSTRUCÍ bude pondělí 4.7.2022 - platí běžná otevírací doba. Po dobu uzavření můžete nakoupit v našich nejbližších pobočkách: Vyškov - při Kauflandu nebo v Ivanovicích na Hané při Penny Marketu. Děkujeme za pochopení.
celý článek >>

 

Přerov - Uzavření prodejny v Přerově při TESCO

Vážení zákazníci, upozorňujeme na UZAVŘENÍ PRODEJNY v Přerově při Tesco, ul. 17.listopadu. Posledním prodejním dnem bude sobota 11.6. otevřeno máme do 13:00 hodin.
celý článek >>

 

Mohelnice - uzavření prodejny Mohelnice při Kauflandu

Vážení zákazníci, z důvodu neprodloužení nájemní smlouvy jsme museli od 20.2. uzavřít naši prodejnu v Mohelnici při Kauflandu. Je nám to opravdu velmi líto a budeme rádi, když nám zachováte i nadále přízeň uvidíme se s vámi v našich nejbližších prodejnách: Loštice na Nám. Míru u Coop, Uničov při Penny, Litovel při Tescu, v Zábřehu při Kauflandu na ul. Leštinská a v Moravské Třebové při Penny na Svitavské ulici. Na všech těchto prodejnách využijte naše akční položky, které budou uvedené prodejny od 23.2. do 13.3. nabízet. Více na přiloženém letáčku. Budeme rádi, když si najdete si mezi našimi prodejnu jinou, kam budete dále chodit nakupovat. O své oblíbené výrobky tak nepřijdete.
celý článek >>

 

Dárková karta pro Labužníky

Vážení zákazníci, přichystali jsem si pro Vás novinku v podobě dárkové karty, kterou můžete zakoupit na našich prodejnách MAKOVEC.
celý článek >>

 

Další stránky: předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 |