Novinky a zprávy

NAPAJEDLA - 23.9.2021 otevřena nová prodejna s teplým pultem u Lidlu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v Napajedlích u Lidlu na ulici Nábřeží 1357. Otevřeno máme po - pá 7:00 - 18:00, sobota 7:00 - 13:00. Součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, kde budete moci zakoupit dobroty jako různé druhy pečeného masa, pečenou sekanou, pečené karbanátky, přílohy, v nabídce je každý den i teplá polévka a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

HAVÍŘOV - 15. 9. 2021 otevřena nová prodejna s teplým pultem při Tescu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v Havířově při Tescu na ulici Železničářů 1303/8. Otevíráme 15.9. v 7:00 a součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, kde budete moci zakoupit dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky a další. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

VELKÉ MEZIŘÍČÍ - PŘESOUVÁME SE do Penny Marketu

Vážení zákazníci, z důvodu neprodloužení nájemní smlouvy jsme nuceni 10. 7. 2021 uzavřít naši prodejnu ve Velkém Meziříčí při Kauflandu. V Meziříčí však zůstáváme, a to při Penny Marketu na ulici K Novému nádraží 2059/6, otevřeno máme po - ne 7:00 - 20:00. Najdete tam stejné výrobky, na které jste byli zvyklí a nově i TEPLÝ PULT, kde denně pečeme kuřata, sekaná, uzená a jiná masa včetně příloh. Přijďte si nakoupit do naší nové prodejny, těšíme se na vás!
celý článek >>

 

Polévky bez glutamátů - poctivá výroba

Firma MAKOVEC a.s. nabízí aktuálně tři druhy polévek bez obsahu glutamátů. Polévky se prodávají v plastovém balení dvou porcí (600 g), případně přímo ve firemních prodejnách s teplým pultem. Neváhejte ochutnat poctivé polévky z naší nabídky.
celý článek >>

 

PROSTĚJOV - rekonstrukce prodejny Dukelská brána

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na blížící se REKONSTRUKCI a zároveň UZAVŘENÍ PRODEJNY na Dukelské bráně v Prostějově. Tato prodejna projde kompletní obnovou a přibude zde i TEPLÝ PULT, kde Vám denně napečeme kuřata, maso a jiné dobroty. Těšíme se na Vás koncem února, o přesném datumu otevření budeme informovat. Poslední prodejní den před REKONSTRUCÍ bude pátek 22.1.2021, platí běžná otevírací doba. Po dobu uzavření můžete nakoupit v našich nejbližších pobočkách: náměstí T.G. Masaryka nebo na Pernštýnském náměstí. Děkujeme za pochopení a v únoru se na Vás těšíme.
celý článek >>

 

PROSTĚJOV - uzavření prodejny v Kauflandu

Vážení zákazníci, z důvodu neprodloužení nájemní smlouvy jsme nuceni 7.7. v 19:00 uzavřít naši prodejnu v Prostějově při Kauflandu. V Prostějově však zůstáváme a rádi vás obsloužíme v našich dalších prodejnách: nejbližší je v OG Arkáda, dále na náměstí T.G.Masaryka, na Dukelské bráně, Na sídliští Haná kde máme i naši diskontní prodejnu, u Penny v prodejní pasáži, na Perštýnském náměstí č.10, najdete nás i ve Smržicích Zákantí 153, v Kostelci na Hané v nákupním středisku u Coop a v Olšanech. Na všech těchto prodejnách využijte naše akční položky, které budou prodejny od 8.7. do konce července nabízet. Více na přiloženém letáčku. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte přízeň a najdete si mezi našimi prodejnu jinou, kam budete chodit nakupovat. O své oblíbené výrobky tak nepřijdete.
celý článek >>

 

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - otevření nové prodejny vč. TEPLÉHO PULTU

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v Rožnově pod Radhoštěm při Penny na ulici 5.května 2943. Otevřeli jsme 2.7. v 7:00 a součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, kde budete moci zakoupit dobroty jako grilované kuře, pečená masa a další. Nabízíme kvalitní a čerstvé maso z českých chovů, bezlepkovou uzeninu vlastní výroby a spoustu jiných dobrot. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

BRUNTÁL - uzavření prodejny v Kauflandu

Vážení zákazníci, z důvodu neprodloužení nájemní smlouvy jsme byli nuceni 5.5. uzavřít naši prodejnu v Bruntále při Kauflandu. V Bruntále však zůstáváme, a to při Penny na ulici Nádražní 1926/31, otevřeno máme dočasně po - pá 7:00 19:00, so 7:00 - 15:00 (v obvyklém režimu jsme tam po-ne 7:00 - 20:00). Tam najdete stejné výrobky, na které jste byli zvyklí. Do konce května jsme pro vás připravili speciální akci. Budeme rádi, když nám i nadále zachováte přízeň.
celý článek >>

 

UNIČOV - 6. 5. 2020 otevřena nová prodejna

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat do nové podnikové prodejny masa a uzenin v Uničově při Penny na ulici Gen. Svobody 1370. Otevíráme 6.5. v 7:00 a součástí prodejny je i TEPLÝ PULT, kde budete moci zakoupit dobroty jako pečené kuře, pečenou sekanou, pečené karbanátky a další. Těšíme se na Vás. MAKOVEC a.s.
celý článek >>

 

Uzavretie slovenských predajní MAKOVEC Mäso - údeniny v Kauflandoch

Predajne MAKOVEC Mäso-údeniny v Kauflandoch Bánovce n/B, Martin, Senec, Piešťany, Žilina boli zatvorené z dôvodu ukončenia nájomných zmlúv.
celý článek >>

 

Další stránky: předchozí | 1 | 2 | 3 |