Novinky a zprávy

NOVINKA Král párků s vlákninou

Vyzkoušejte náš nový prémiový výrobek Král párků s nopálovou vlákninou. Vysoký obsah masa a vlákniny, bezlepkový výrobek. Více informací naleznete v přiloženém propagačním materiálu.
celý článek >>

 

Nabízíme k odprodeji elektrickou varnou komoru Fessmann

Nabízíme k odprodeji jednu dvouvozíkovou elektrickou varnou komoru Fessmann. Zařízení je možné prohlédnout demontované na paletě. Cena je k jednání.
celý článek >>

 

Otevření nové prodejny maso uzeniny 073 Rousínov, Spáčilovo nám. 61/39

Naše firma otevřela v pátek 11.12.2015 novou prodejnu maso uzeniny, Sušilovo nám. 61/39, 683 01 Rousínov. Nabízíme celý sortiment výsekového masa,chlazené drůbeže, uzenin a sýrů. Zveme Vás k nákupu všech těchto našich výrobků a těšíme se na Vaši návštěvu. Čeká na Vás příjemné prostředí a je pro Vás připravena řada zajímavých akcí v celém sortimentu včetně výrobků z teplé vitríny a dále ochutnávky našeho zboží. Přijďte se přesvědčit a nakoupit. V AKCI mimo jiné v.půlky 44,90 Kč/kg a chl.kuře 39,90 Kč/kg.
celý článek >>

 

Otevření nové prodejny maso uzeniny + diskont 069 Kroměříž, Spáčilova 3337/40

Naše firma otevřela 13.8.2015 novou prodejnu maso uzeniny + diskont 069 Kroměříž, Spáčilova 3337/40, 767 01 Kroměříž. Nabízíme celý sortiment výsekového masa,chlazené drůbeže, uzenin a sýrů. Dále nabízíme větší balení masa i uzenin za diskontní ceny. Zveme Vás k nákupu všech těchto našich výrobků a těšíme se na Vaši návštěvu, kde Vás čeká příjemné prostředí a je pro Vás připravena řada zajímavých akcí v celém sortimentu. Přijďte se přesvědčit.
celý článek >>

 

Možnost platby kartou

Od 1.7.2015 možno na všech prodejnách f. Makovec platit bezkontaktní i klasickou platební kartou.
celý článek >>

 

Další stránky: předchozí | 1 | 2 | 3 | další